Субота, 23.03.2019, 07:14
Вітаю Вас Гість | RSS

 Технологія вкладання тротуарної плитки

Вкладання тротуарної плитки на перший погляд здається простим процесом, але це не так. Спершу потрібно здійснити підготовку і виявити всі нюанси майбутньої роботи. Потрібно визначити: тип плитки, її колір, для чого використовуватиметься вкладена ділянка (декоративне мощення, стоянка автотранспорту, і так далі), розміри оброблюваної ділянки, необхідність установки поребриків. Пройшовши всі етапи підготовки можна приступати до укладання тротуарної плитки.

 Підготовка подушки (основи)

Підготовка основи один з найважливіших процесів укладання тротуарної плитки. Для того, щоб плитка прослужила Вам як можна довше, підхід до підготовки має бути дуже ретельним і піддаватися постійному контролю на всіх його етапах. Насамперед знімається шар грунту, потім укладається шарами щебінь і відсів. Поверх цих двох шарів слідує шар сухої суміші. Кожен шар ретельно трамбується за допомогою спеціального устаткування (вібротрамбовки). Після того, як всі шари готові, проводиться вкладання тротуарної плитки.

 Вкладання тротуарної плитки

Вкладання тротуарної плитки може бути здійснюватись на основу з щебеня і піску, з підготовкою бетонної подушки, а також на готову бетонну подушку. Під час процесу укладання тротуарної плитки потрібно весь час контролювати рівень поверхні плитки. Після того, як плитка укладена, її поверхня засипається піском для заповнення міжплиткових зазорів. Трамбовка плитки проводиться за допомогою спеціального будівельного устаткування (вібротрамбовки). Суміш яка залишилася після укладання тротуарної плитки змітається щіткою.
Процес
вкладання тротуарної плитки можна вважати завершеним.

Форма входу
Пошук
Погода
Погода Рівному » Україна
Наше опитування
Яке покриття Вам подобається?
Всього відповідей: 132
Статистика