Понеділок, 19.11.2018, 18:35
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Мої статті

Як правильно вибрати тротуарну плитку

Як правильно вибрати тротуарну плитку

Різноманітність форм і розмірів тротуарної плитки може спантеличити звичайного покупця. Тому для зручності кількість окремих модулів, що потрібні на укладання одного квадратного метра, вказана в описах тротуарної плитки. Що стосується ще одного параметра тротуарної плитки – її товщина те вона варіює від 3 до 8 сантиметрів. Велика товщина дозволяє укласти тротуарну плитку на під'їздах автотранспорту. Тонка тротуарна плитка допоможе заощадити засоби, якщо на неї не впливатиме велике навантаження.

Колірна палітра тротуарної плитки також велика. При виробництві якісної тротуарної плитки фарбник поширюється по всій її глибині, і така плитка з часом не вицвітає, так що навіть такі пошкодження як сколи або тріщини не псують екстер'єр. Звичайно, є недобросовісні виробники тротуарної плитки, що вчиняють необачно і в цілях економії пігментів спочатку виробляють тонкий кольоровий шар тротуарної плитки, а весь масив, що залишився, виробляється з незабарвленого матеріалу. Цей «сандвіч» в короткі терміни втрачає свою привабливість. Але відрізнить покупцю таку підробку від якісного матеріалу частенько не під силу. На щастя будь-який глибокий скол покаже справжню структуру плитки, і Ви зможете переконатися, що берете якісну тротуарну плитку. А відвертість продавця і бажання надати вам зразок з коленими краями, може свідчити про те, що тут продають якісну тротуарну плитку.

Тротуарній плитці властиві настільки широкі декоративні властивості, що покупець має право вибирати не лише колір і форму тротуарної плитки, але і фактуру дорожнього матеріалу. Крупні постачальники або виробники можуть запропонувати Вам плитку, що імітує цеглину або гальку. Текстура такої плитки повторює поверхню сколеного каменя. Не дивлячись на всю красу і практичність головна мета, яку переслідують, всі виробники тротуарної плитки полягає в тому, щоб створити дорожнє покриття, по якому було б комфортно ходити.

Категорія: Мої статті | Додав: vadim (05.03.2011)
Переглядів: 2159 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Форма входу
Пошук
Погода
Погода Рівному » Україна
Наше опитування
Яке покриття Вам подобається?
Всього відповідей: 132
Статистика