П`ятниця, 19.10.2018, 04:44
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Мої статті

Тротуарна плитка в сучасному ландшафтному дизайні
C початком малого індивідуального будівництва такі поняття як ландшафтний дизайн та благоустрій території стали невід’ємною частиною життя і кардинально змінили обличчя заміських ділянок. Все частіше при благоустрої території і дизайнери, і власники ділянок віддають перевагу тротуарній плитці. Уже сьогодні можна з упевненістю сказати, що якісні облицювальні і тротуарні вироби з бетону завоювали інтерес і серця, як архітекторів, так і приватних споживачів.
Ландшафтний дизайн місцевості стає з кожним роком все більш популярним. Котеджі, заміські особняки, присадибні ділянки перетворюють, втілюючи в собі неповторний, індивідуальний стиль, комфорт і затишок. Зараз майже кожен приватник намагається перетворити своє заміське житло так, щоб разом з функціональністю поєднувалося естетичність і несхожість заміського будинку.
Основну роль у привабливості будь-якої будівлі, як втім, і місцевості в цілому відіграє облицювання фасаду. В даний час величезний вибір фасадних плит дозволяє використовувати як природний, так і штучний камені. Вибір же того чи іншого матеріалу визначається перевагами й можливостями споживача.
Постійним попитом користується облицювальна плитка, тротуарна плитка, вироблені з бетону. Важко уявити сьогоднішнє життя, будь-яку малу і велику будівництво без цього облицювального матеріалу. Про бетоні ми звикли говорити як про сам сучасному будівельному матеріалі.
Поверхня каменю або, як кажуть, фактура дуже різноманітна. Вона виявляє колір і візерунок каменю або створює рельєф поверхні. Широко використовуваними фактурами є плити з нарочито неправильним рельєфом, що імітують нерівну сколену поверхню каменю.
Можливість різноманітної обробки будинку, дозволяє фасадним плитам чудово вписуватися в будь-який пейзаж. А для надання більшої виразності об’єкту можлива комбінація природного і штучного каменю. В результаті заміський будинок набуває стилізований, закінчений вигляд і є причиною створення гарного настрою.
Одним з найпопулярніших прикрас садиб, тротуарів та фасадів будівель є тротуарна плитка. Виникає питання, чому тротуарна плитка, а не асфальт? А відповідь насправді проста! Тротуарна плитка невловимо змінює настрій. Ви йдете не по звичайному сірому асфальту, а по різнобарвною плитці. Крім того, заміна асфальту на плитку має ряд переваг.
По-перше, це високі естетичні якості тротуарної плитки: широка колірна гамма, різноманітність форм дозволять втілити будь-які архітектурні або дизайнерські задуми, створити гармонійний ансамбль з усіма існуючими на ділянці об’єктами. Це робить тротуарну плитку необхідним складовим ландшафтного дизайну.
По-друге, це простота укладання. Укладання тротуарна плитки не вимагає залучення ковзанок і асфальтоукладальників, тобто важкої будівельної техніки. Крім усього іншого, при проведенні ремонтних робіт тротуарна плитка легко знімається і монтується знову.
По-третє, комфорт: на поверхні, викладеної тротуарною плиткою менше залишаються застої води, яка просочується в міжплиткові шви, заповнені піском.
По-четверте, екологічність: тротуарна плитка не розм’якшується при нагріванні в літній час і не виділяє шкідливих летючих продуктів. Тротуарне покриття не порушує природну потребу зелених насаджень в газо-і водообміні.
По-п’яте, довговічність: термін служби якісно укладеної тротуарної плитки становить не менше 30 років. Морозостійкість – більше 200 циклів, що робить її ідеальним покриттям в умовах суворої російської зими. Плитка має низьку стираність і високу міцність (витримує навантаження до 600 кг/см2, що можна порівняти з вагою танка). Обслуговування тротуарного покриття та догляд за ним, вимагає мінімальних зусиль. Взимку Ви забудете про проблему ожеледі, а влітку на Вашій плитці ніколи не з’являться калюжі і бруд.
Підводячи підсумок, можна сказати, що загальне враження від міських архітектурних рішень, багато в чому залежить від матеріалів, які використовуються в промисловому і цивільному будівництві. Тому використання тротуарної плитки дозволяє не тільки отримати пряму економічну вигоду за рахунок своєї міцності та інших характеристик, але і зробити вкладення в імідж.
 
Категорія: Мої статті | Додав: vadim (18.09.2011)
Переглядів: 1293 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Форма входу
Пошук
Погода
Погода Рівному » Україна
Наше опитування
Яке покриття Вам подобається?
Всього відповідей: 131
Статистика