Четвер, 04.06.2020, 14:18
Вітаю Вас Гість | RSS
Гранітна бруківка

Граніт має низьке водопоглинення й високу стійкість до морозу і забруднень. Особливість граніту в тому, що цей камінь здатний витримати великі навантаження, тому його часто використовують для виготовлення бруківки. Гранітна бруківка міцна, зносостійка і красива. Різна гамма кольорів і можливість поєднання декількох відтінків дозволяють створювати покриття з унікальним малюнком. Брущатка із граніту застосовується фактично скрізь: для мощення тротуарів, майданчиків перед магазинами та кафе, на автозаправних станціях, у парках - для створення доріжок і, звичайно, без неї не обійтися при облаштуванні території заміських котеджів, пансіонатів, будинків відпочинку. Бруківка може утворювати візерунки та геометричні фігури при її укладанні різними способами.

Гранітна бруківка буває трьох видів:
* Бруківка колота
* Брущатка пиляна
* Бруківка пиляно-колота

Термін служби гранітної бруківки вельми тривалий, тому питання - як довго прослужить вам доріжка - багато в чому залежить від технології укладки та якості проведення робіт. Можна заощаджувати на бруківці, але на укладанні цього робити не варто. Незалежно від того, на що укладається гранітна бруківка на суху суміш, розчин або пісок, основою служить подушка з щебеню і піску. В окремих випадках, для посилення основи, на піщано-гравійній подушці влаштовується бетонна стяжка. Якісна бруківка, яка була правильно покладена, з гарним дренажем, прослужить вам не один десяток років і без втрати свого зовнішнього вигляду.


Бруківка пиляна

Це міцний і довговічний матеріал, що став останнім часом вельми престижним. За допомогою гранітної бруківки можна швидко створити незвичайне і дуже красиве дорожнє покриття. Офіси, будівлі і котеджі, територія навкруги яких вимощена бруківкою, набувають європейського вигляду. При укладанні пиляної бруківки шви малопомітні. Такою бруківкою вимощений Майдан Незалежності м. Рівне.


    Розміри:
     50х50х50 мм
    100х100х50 мм
    100х100х100 мм

Бруківка колота

Мощення колотою гранітною бруківкою економічно вигідно, оскільки при правильному виконанні робіт отримуємо покриття що практично не вимагає ремонту. Укладати таке покриття дуже легко. При необхідності його можна зняти (наприклад, при проведенні ремонту комунікацій, розташованих в даному місці) і знову легко відновити до первинного стану.
  

   Розміри:
     50х50х50 мм
    100х100х50 мм
    100х100х100 мм

 

Пиляно-колота бруківка


Пиляно-колота бруківка  використовується для мощення садових доріжок і внутрішніх двориків, а також мощення майданчиків, формування відмосток. Гранітна бруківка відрізняється високою міцністю, мінімальним водо поглинанням і підвищеною морозостійкістю, що, з урахуванням наших кліматичних умов, є визначальними характеристиками при виборі матеріалу для оформлення відкритих майданчиків.

   
  Розміри:
     50х50х50 мм
    100х100х50 мм
    100х100х100 мм


А так виглядає кам´яна бруківка.
Форма входу
Пошук
Погода
Погода Рівному » Україна
Наше опитування
Яке покриття Вам подобається?
Всього відповідей: 133
Статистика