Субота, 19.10.2019, 14:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Вібропресована плитка - це будівельний матеріал, який володіє міцністю, стійкістю до різких перепадів погоди. Часто даний вид плитки завдяки своїй шорсткій поверхні використовується при кладці тротуарних доріжок в місцях з великим скупченням людей. За рахунок чітких геометричних форм сухопресованої плитки, мощені території виходять красивими і акуратними.

При укладанні вібропресованої тротуарної плитки клієнт має:
• Свободу вибору естетичного вигляду площі або доріжки
• Екологічну чистоту і міцність
• Стійкість до погодних умов і хімічних сполук
• Довгий термін служби і зносостійкість
• Ремонтопридатність покриттів
• Температурна стійкість

Вібропресована плитка представлена такими кольорами: сірий, червоний, коричневий, оливковий, чорний, оранжевий, зелений. Плитка має порівняно невисоку вартість, проте це ніяк не впливає на високу якість і інші важливі характеристики.
Вібропресована плитка виготовляється за технологією напівсухого вібропресуввання. Вона полягає в тому, що вібрація бетонної суміші в прес-формі відбувається під тиском на вібропресі. Цей метод відрізняється високою продуктивністю і допускає великий ступінь автоматизації. Бетон, що використовується при вібропресуванні, має низьке водоцементне співвідношення, яке оптимізує витрати цементу і забезпечує велику міцність.
Фігурні елементи мощення виготовляються одношарові сірого кольору і двошарові кольорові. Двошарова бруківка складається з нижнього несучого бетонного шару і верхнього (декоративного) морозостійкого шару.
При цьому максимальне стирання лицьового шару бруківки не більше 0,7 г/см2. Морозостійкість до 200 циклів. Міцність не нижче 450 кг/см2. Водопоглинання – не більше 6%. Гарантований термін експлуатації такої плитки - 15 років.


Старе місто
Використання цієї форми тротуарної плитки в заміському або міському володінні дає необмежені можливості для втілення всіх Ваших ідей та задумів. Комплект складається з 3 тротуарних плиток різного розміру.

   90 х 119 мм       119 x 119 мм     180 х 119 ммГармонія
Тротуарна плитка "Гармонія" - це стилізація під старовинну бруківку. Наявність чотирьох елементів у комплекті дає можливість втілити всі Ваші ідеї та задуми в індивідуальному покритті, що гармонійно впишеться в будь-який архітектурний простір.119 x 119 мм      119 х 109 мм      119 х 146 мм      119 х 90ммРимський камінь
Форма тротуарної плитки стилізована під римську бруківку має хвилясту лицьову поверхню і похилі бічні грані. Наявність різних за розміром сполучуваних елементів припускає безлічі варіантів викладок і дає прекрасну можливість для втілення Ваших ідей та задумів.   220 х 151 мм      180 х 151 мм     140 х 151 мм     100 х 151 ммЦегла
Класична форма тротуарної плитки «Цегла», легкість укладання і простота дизайну роблять її популярною як у міських забудовників, так і у власників заміських котеджів. Тротуарна плитка «Цегла» універсальна в застосуванні.   198 х 98 мм Гантель
Спеціальна функціональна форма тротуарної плитки з боковим високим коефіцієнтом зчеплення. Розроблена для укладання технологічних площ, вона так само знайшла широке застосування в міському та індивідуальному будівництві, при влаштуванні стоянок, доріжок і площ.

          

            162 х 197 ммФорма входу
Пошук
Погода
Погода Рівному » Україна
Наше опитування
Яке покриття Вам подобається?
Всього відповідей: 132
Статистика