Неділя, 22.09.2019, 05:38
Вітаю Вас Гість | RSS

Голандці створили машину для автоматичного вкладання бруківки на дорогу

Створення мощених бруківкою доріг вимагає дуже багато часу та зусиль, незважаючина те, що вони виглядають красиво і є досить міцними.

За допомогою нової автоматичної машини-асфальтоукладальника, трудомістка робота  стала більш ефективною, дієвою, до того ж більше немає необхідності наймати багато  працівників.

Нова голандська машина називається Tiger-Stone. Вона створює мощені бруківкою  дороги шляхом прокатки з красивого та стійкого вихідного матеріалу. Tiger-Stone  здатна створювати мощені дороги практично в будь-якому місці й робить це набагато  швидше в порівнянні з попередніми методами.

Весь процес може здатися досить складним, але насправді секрет криється в системі, заснованій на силі тяжіння.

Tiger-Stone обладнана похилою площиною, куди працівники кладуть бруківку або цеглу. Коли система повільно рухається вперед, камені автоматично укладаються лише під дією сили тяжіння.

Машина в стані викласти близько 400 метрів дороги за добу. Максимальна ширина дороги, з якою вона може працювати, становить 6 метрів.

Варто відзначити, що мощені дороги незабаром можуть отримати більшу популярність у зв'язку з тим, що камені легко придбати та використовувати, а машини-асфальтоукладальники можуть похвалитись більшим життєвим циклом. Крім того, протягом року ці дороги не створюють тріщини, будучи стійкими до води та морозу.

Форма входу
Пошук
Погода
Погода Рівному » Україна
Наше опитування
Яке покриття Вам подобається?
Всього відповідей: 132
Статистика